Vítáme Vás !

 

Jsme velmi potěšeni tím, že se chcete stát členem našeho týmu. Rádi Vám teď v několika řádcích vysvětlíme jak na to.

1) Musíte být ŽENA ve věku 16-60 let - tímto se všem mužům omlouváme, ale přísné evropské normy nám v návaznosti na stavebnětechnické řešení naší výroby nedovolují zaměstnávat  ženy a muže současně. Místo výkonu práce: BUBI výroba lahůdek, Uzavřená 5, Brno viz. mapka na spodní straně hlavní strany nebo v záložce "KONTAKT"

2) Zaregistrovat se do naší databáze - registraci najdete v pravém horním rohu stránky, hned vedle autíčka :-)

3) Vybrat si brigádu dle vlastních možností seznam aktuálně volných brigád naleznete na hlavní stránce v záložce "Nabídka brigád" nebo ve spodní části hlavní stránky.

Co budete potřebovat s sebou ? Dobrou náladu :-), zdravotní průkaz (bez něj u nás pracovat nemůžete) - vystaví Vám ho praktický lékař, pohodlnou obuv, teplejší nejlépe světlejší oblečení - mikina apod. , zástěru a pokrývku hlavy od nás dostanete

!!! velmi důležité upozornění !!! V případě, že se zaregistrujete na brigádu a stane se, že nebudete moci ze závažných důvodů přijít, tak se, prosím, v co nejkratším termínu (může to být kdykoliv, třeba i v noci) přihlašte na svůj profil na našich stránkách a brigádu si odhlaste. Náš automatický systém ihned vaši zrušenou brigádu nabídne těm, kteří o ni mají zájem.

Pokud byste tak neudělali, může to být důvod pro Vaše vyřazení z evidence uchazečů o brigády. Na naše výrobky čeká denně tisíce hladových krků a nemůžeme si dovolit ohrozit plynulost výroby nedostatkem pracovních sil.

                                                                                                                 Děkujeme za seriózní jednání.

 

To je vše, tak hurá do toho - těšíme se na Vás :-)